MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

 

MADDE 1. SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

 

SATICI BİLGİLERİ :

ÜNVANI : Hilal Adalı Tomologo Deri Ürünleri

ADRESİ : Çamlıca Mh. Eğitimciler Cad. no83 İç Kapı No 1 Nilüfer / Bursa

TEL : (+90) 

E-POSTA :  contact@tomologo-official.com

VERGİ DAİRESİ : Çekirge Vd

VERGİ NO : 53020698788

 

ALICI BİLGİLERİ

ADI – SOYADI :

ADRESİ :

TELEFON :

E-POSTA :

MADDE 2. SÖZLEŞME’NİN KONUSU VE KAPSAMI:

İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi (“Sözleşme”); 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun (“Kanun”) ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (“Yönetmelik”) uyarınca düzenlenmiştir. İşbu Sözleşmenin tarafları Sözleşme gereğince Kanundan ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinden kaynaklanan yükümlülük ve sorumluluklarını bildiklerini ve anladıklarını kabul ve beyan ederler.

İşbu Sözleşmenin konusu; yukarıda bilgileri yazılı Alıcının, Satıcıya ait  www.tomologo-official.com alan adlı internet web sitesinden (“İnternet Sitesi”), Satıcıya ait ürün veya hizmetin satın alınmasına yönelik elektronik olarak sipariş verdiği, Sözleşmede belirtilen niteliklere sahip ürün veya hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin düzenlenmesinden ibarettir.  

Alıcı, satışa konu ürün/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu ürün/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında ürün/hizmeti sipariş verdiğini işbu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. www.tomologo-official.com sitesinde ödeme sayfasında yer alan ön bilgilendirme ve fatura iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçası niteliğindedir. 

MADDE 3 – ÜRÜN VEYA HİZMETİN TESLİMİ, SÖZLEŞMENİN İFA YERİ VE TESLİM ŞEKLİ:

Sözleşme konusu ürün/hizmet, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile, alıcının yerleşim yeri uzaklığına bağlı olarak internet sitesindeki ön bilgiler kısmında belirtilen süre zarfında, alıcı veya alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa satıcının entegrasyon halinde olduğu kargo şirketi aracılığıyla teslim edilir.

İnternet sitesinde “tahmini teslimat tarihi” şeklinde belirtilen teslimat tarihi tahmini olarak belirtilmekte olup bu ifade herhangi bir taahhüt içermemektedir. Bu ürünler mevzuatta belirtildiği üzere en geç 30 gün içerisinde Alıcıya teslim edilecektir. Alıcının veya teslim edilecek kişinin teslim anında adreste bulunmaması durumunda Alıcının ürünü geç teslim almasından veya hiç teslim almamasından kaynaklanan zararlardan ve giderlerden Satıcı sorumlu değildir.

MADDE 4 – FATURA BİLGİLERİ

Fatura Teslim: Ürün/hizmetin faturası, sipariş teslimatı sırasında teslimat adresine sipariş ile birlikte teslim edilecektir.

MADDE 5- TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI:

Malın teslimat masrafları aksine bir hüküm bulunmadığı takdirde alıcıya aittir. Satıcı, web sitesinde, ilan ettiği rakamın üzerinde alışveriş yapanların teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını veya kampanya gereği ücretsiz teslimat yapacağını beyan etmişse, teslimat masrafı satıcıya aittir. 

Teslimat; stokun müsait olması ve ürün bedelinin satıcının hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır. Satıcı, ürün/hizmeti sipariş tarihinden itibaren 30 (Otuz) gün içinde teslim eder ve bu süre içinde alıcıya yazılı bildirimde bulunmak kaydıyla ek 10 (on) günlük süre uzatım hakkını saklı tutar. 

Herhangi bir nedenle ürün/hizmet bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, satıcı ürün/hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

 MADDE 6 – ALICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERi:

Alıcı, sözleşme konusu ürün/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı ürün/hizmeti teslim almayacaktır. Teslim alınan ürün/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimden sonra ürün/hizmetin özenle korunması ve Cayma hakkı kullanılacaksa ürün/hizmetin kullanılmaması borcu, Alıcıya aittir. 

Alıcı, Sözleşme konusu Ürünün teslimatı için işbu Sözleşmeyi elektronik ortamda teyit edeceğini, herhangi bir nedenle Sözleşme konusu ürün bedelinin ödenmemesi ve/veya banka, finans kuruluşu kayıtlarında iptal edilmesi halinde, SATICI’nın sözleşme konusu ürünü teslim yükümlülüğünün sona ereceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Herhangi bir sebeple banka ve/veya finans kuruluşu tarafından başarısız kodu gönderilen ancak banka ve/veya finans kuruluşu tarafından Satıcıya yapılan ödemelere ilişkin Alıcı, Satıcının herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Ürün/hizmetin tesliminden sonra Alıcıya ait kredi kartının alıcının kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun ürün/hizmet bedelini Satıcıya ödememesi halinde, Alıcı kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürün/hizmeti 3 (Üç) gün içinde Satıcıya göndermekle yükümlüdür. Bu takdirde teslimat giderleri Alıcıya aittir.

MADDE 7 – SATICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ:

Satıcı, sözleşme konusu ürün/hizmetin sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur. Sözleşme konusu ürün/hizmet, alıcıdan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden Satıcı sorumlu tutulamaz. 

Satıcı, Sözleşme’den doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan Alıcıyı bilgilendirmek ve açıkça onayını almak suretiyle eşit kalite ve fiyatta farklı bir ürün tedarik edebilir. Sözleşmeye konu ürün/hizmetin ifasının imkânsızlaşması halinde, Satıcının sözleşmenin ifa süresi dolmadan ve her halde bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içerisinde alıcıya bildirmesi ve varsa teslimat masrafları da dâhil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri bildirim tarihinden itibaren 10 (on) gün içinde iade etmesi zorunludur. Alıcının kredi kartı ile yaptığı ödemelerde ise Satıcı tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından Alıcı hesabına yansıtılmasına ilişkin ortalama sürecin 2 (iki) ila 3 (üç) haftayı bulabileceğini, bu tutarın bankaya iadesinden sonra Alıcının hesaplarına yansıması halinin tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan Alıcı, olası gecikmeler için Satıcıyı sorumlu tutamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Alıcı ile sipariş esnasında kullanılan kredi kartı hamilinin aynı kişi olmaması veya ürünün Alıcıya tesliminden evvel, siparişte kullanılan kredi kartına ilişkin güvenlik açığı tespit edilmesi halinde, Satıcı, kredi kartı hamiline ilişkin kimlik ve iletişim bilgilerini, siparişte kullanılan kredi kartının bir önceki aya ait ekstresini yahut kart hamilinin bankasından kredi kartının kendisine ait olduğuna ilişkin yazıyı ibraz etmesini Alıcıdan talep edebilir. Alıcının talebe konu bilgi/belgeleri temin etmesine kadar geçecek sürede sipariş dondurulacak olup, mezkûr taleplerin 24 (yirmidört) saat içerisinde karşılanmaması halinde ise Satıcı, siparişi iptal etme hakkını haizdir.

 MADDE 8 – SÖZLEŞMEYE KONU ÜRÜN/HİZMETİN ÖZELLİKLERİ:

Ürün/hizmetin cinsi ve türü, miktarı, marka/modeli, rengi ve tüm vergiler dâhil satış bedeli www.tomologo-official.com adlı web sitesindeki ürün/hizmet tanıtım sayfasında yer alan bilgilerde ve iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçası sayılan faturada belirtildiği şekildedir.

Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

Sözleşme konusu mal ya da hizmetin tüm vergiler dâhil satış fiyatı aşağıdaki tabloda gösterilmiştir:

Ürün Açıklaması Adet Peşin Fiyatı Ara Toplam (KDV Dahil)

Teslimat Adresi:

Teslim Edilecek Kişi:

Fatura Adresi:

MADDE 9 – ÜRÜN/HİZMETİN FİYATI:

Ürün/hizmetin peşin veya taksitli fiyatı sipariş formunda yer almakla birlikte, sipariş sonu mail atılan örnek fatura ve ürün ile birlikte müşteriye gönderilen fatura içeriğinde mevcuttur. Satıcı tarafından yapılan indirimler, kuponlar, kargo ücreti ve sair uygulamalar satış fiyatına yansıtılır.

MADDE 10 – ÖDEME PLANI:

Alıcının, kredi kartı ile ve taksitle alışveriş yapması durumunda siteden seçmiş olduğu taksit biçimi geçerlidir. Taksitlendirme işlemlerinde, alıcı ile kart sahibi banka arasında imzalamış bulunan sözleşmenin ilgili hükümleri geçerlidir. Kredi kartı ödeme tarihi banka ile alıcı arasındaki sözleşme hükümlerince belirlenir. Alıcı, ayrıca bankanın gönderdiği hesap özetinden taksit sayısını ve ödemelerini takip edebilir.

MADDE 11 – CAYMA HAKKI:

Satıcı, Alıcının hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, satın aldığı ürün/hizmeti teslim aldığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde ürünü veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı/sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren ürünü geri almayı taahhüt eder.

Cayma hakkının kullanılması için aynı süre içinde satıcının www.tomologo-official.com adlı internet sitesi üzerinden müşteri hizmetlerine bildirimde bulunulması ve ürün/hizmetin sözleşme hükümleri çerçevesinde ve iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçası olan ve www.tomologo-official.com web sitesinde yayınlanmış olan önbilgiler gereğince, kullanılmamış olması şarttır. 

Cayma hakkının kullanılması halinde; 

  1. a) Alıcı cayma hakkını kullanmasından itibaren 7 (yedi) gün içerisinde ürünü Satıcıya anlaşmalı kargo şirketiyle geri gönderir.
  2. b) Cayma hakkı kapsamında iade edilecek Mal kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları, varsa Mal ile birlikte hediye edilen diğer ürünlerin de eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmesi gerekmektedir.
  3. c) Ürün Satıcıya iade edilirken, Ürünün teslimi sırasında Alıcıya gönderilmiş olan orijinal faturanın da Alıcı tarafından iade edilmesi gerekmektedir.

Cayma hakkının kullanılmasını takip eden 14 (on dört) gün içerisinde ürün/hizmet bedeli Alıcıya ödediği şekilde iade edilir. Alıcı ürünü taksitli olarak satın aldıysa Banka Alıcıya geri ödemesini taksitle yapmaktadır.

Alıcı iade edeceği ürünü ön bilgilendirme formunda belirtilen Satıcının anlaşmalı kargo şirketi ile Satıcıya gönderdiği sürece yalnızca yurtiçi gönderilerinde iade kargo bedeli Satıcıya aittir. Alıcının iade edeceği Ürünü Ön Bilgilendirme Formunda belirtilen Satıcının anlaşmalı kargo şirketi dışında bir kargo şirketi ile göndermesi halinde iade kargo bedeli ve Ürünün kargo sürecinde uğrayacağı hasardan Satıcı sorumlu değildir.

MADDE 12 – CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜN/HİZMETLER:

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürün/hizmetler, hızla bozulan ve son kullanma tarihi geçen ürün/hizmetler, tek kullanımlık ürün/hizmetler, hijyenik ürün/hizmetler, kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlarda cayma hakkı kullanılamayacaktır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programlarında, Çeşitli medyaların (Dvd,Cd v.b), bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b), kozmetik malzemelerinde ve ürünün niteliği gereği ambalajının açılmaması gereken ürünlerde cayma hakkının kullanılabilmesi için ürün/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

 MADDE 13 – TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI:

Alıcı, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerinde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekalet ücretini alıcıdan talep edebilir ve her koşulda alıcının borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, alıcı, borcun gecikmeli ifasından dolayı satıcının oluşan zarar ve ziyanını ödemeyi kabul eder.

MADDE 14 – KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI:

İşbu sözleşme kapsamında; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Yasasında tanımlanmış olan veri sorumlusu sıfatıyla Satıcı tarafından hazırlanmış ve internet sayfası üzerinden ilan edilen Bilgilendirme ve Genel Aydınlatma Metni ile Kişisel Verilerin İşlenmesi, Saklama ve İmha Politikası, Gizlilik ve Çerez Politikası, işbu sözleşmenin ayrılmaz bir parçası ve eki niteliğinde olup, bu sözleşmenin onaylanması halinde yukarıda belirtilen politika ve metinler, ilgili kişi tarafından okunmuş ve kabul edilmiş sayılacaktır. 

Taraflar, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu, Yönetmelikler, Tebliğler ile ilgili yasal düzenlemeler gereğince, paylaştıkları Kişisel Veri veya Özel Nitelikli Kişisel Veri olarak tanımlanan her türlü kişisel veriyi ancak işbu sözleşmenin kurulması ve ifası kapsamında kullanmakla yükümlüdürler. Satıcı; işbu sözleşme kapsamında alıcı müşteri tarafından kendisine aktarılan kişisel veri veya özel nitelikli kişisel verilerin işlenme amaçları ve şartları ile bağlı kalacağını kabul ve taahhüt eder. İşbu sözleşmenin onaylanması ile, sözleşmenin eki ve ayrılmaz parçası niteliğinde olan Bilgilendirme ve Aydınlatma Metni kapsamında aydınlatma yükümlülüğünün yerine getirildiği kabul ve taahhüt edilmiştir.  

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel veri olarak tanımlanabilecek Alıcıya ait ad, soyad, e-posta adresi, T.C. Kimlik numarası, demografik veriler, mali veriler vb. bilgiler;

Sipariş almak, ürün ve hizmetleri sunmak, ürün ve hizmetleri geliştirmek, sistemsel sorunların çözümü, ödeme işlemlerini gerçekleştirmek, -önceden onay verilmesi halinde- siparişler, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak, Alıcıya ait bilgilerin güncellenmesinde ve üyeliklerin yönetimi ve sürdürülmesi ile Alıcı ile Satıcı arasında kurulan mesafeli satış sözleşmesi ve sair sözleşmelerin ifası amacıyla ve 3. kişilerin teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerinin Satıcı tarafından sağlanabilmesi için yukarıda sayılan verileri TOMOLOGO/iştirakleri ve üçüncü kişi ve/veya kuruluşlar tarafından süresiz/süreli kaydedilebilir, yazılı/manyetik arşivlerde muhafaza edilebilir, kullanılabilir, güncellenebilir, paylaşılabilir, transfer olunabilir ve sair suretler ile işlenebilir.

Alıcıya, yürürlükteki mevzuata uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, kredi kartı ve üyelik bilgilendirme, işlem, uygulamaları için Satıcı tarafından SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, e-posta/mail, faks, diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletişimler yapılabilir, Alıcı kendisine ticari elektronik iletiler gönderilmesini kabul etmiştir.

Alıcı tarafından sisteme girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, Satıcı tarafındaki kendi sistem alt yapısında, bilgi ve işlemin mahiyetine göre günümüz teknik imkanları ölçüsünde alınmıştır. Bununla beraber, söz konusu bilgiler Alıcıya ait cihazlardan girildiğinden Alıcı tarafından korunmaları ve ilgisiz kişilerce erişilememesi için, virüs ve benzeri zararlı uygulamalara ilişkin olanlar dahil, gerekli tedbirlerin alınması sorumluluğu Alıcıya aittir.

Alıcı, Satıcıya belirtilen iletişim kanallarından ulaşarak veri kullanımı-işlenmelerinin ve/veya iletişimlerin her zaman için durdurulmasını talep edebilir. Alıcının bu husustaki açık bildirimine göre, kişisel veri işlemleri ve/veya tarafına iletişimler yasal azami süre içinde durdurulur; ayrıca dilerse, hukuken muhafazası gerekenler ve/veya mümkün olanlar haricindeki bilgileri, veri kayıt sisteminden silinir ya da kimliği belli olmayacak biçimde anonim hale getirilir. Alıcı isterse kişisel verilerinin işlenmesi ile ilgili işlemler, aktarıldığı kişiler, eksik veya yanlış olması halinde düzeltilmesi, düzeltilen bilgilerin ilgili üçüncü kişilere bildirilmesi, verilerin silinmesi veya yok edilmesi, otomatik sistemler ile analiz edilmesi sureti ile kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz edebilir, verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebi ile zarara uğrama halinde giderilmesi gibi konularda Satıcıya her zaman başvurabilir ve bilgi alabilir. Söz konusu başvurular incelenerek mevzuatta öngörülen yasal süresi içerisinde Alıcıya dönüş yapılacaktır.

Alıcı; işbu sözleşme ile Satıcıya aktardığı tüm kişisel verilerle ilgili olarak herhangi bir hukuki, idari, cezai veya mali talebinin olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kişisel veri sahibi olan Alıcının veya üçüncü kişilerin kişisel verileri bakımından veri ihlali olması durumunda, hak iddia edilmesi halinde bundan doğabilecek tazminat ve diğer yasal sorumlulukların kusuru veya ihmali bulunan tarafa ait olacağını; Alıcının ve Satıcının bu bağlamda uğrayabileceği her türlü zarara kusurları oranında katlanacaklarını, kabul ve taahhüt ederler.

Taraflar işbu sözleşme kapsamında işlenen kişisel verileri, Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve kapsam dışında başka bir amaçla üçüncü kişi ya da kurumlara aktaramaz, şirketin faaliyetleri, sözleşmenin gerekleri dışında herhangi bir faaliyette kullanamaz. 

Taraflar, işbu sözleşmenin kurulması, ifası için gerekli işlemlerin yapılması sırasında işlenen kişisel verilerin korunması ile ilgili olarak 6698 sayılı yasaya ve ilgili mevzuata, Kişisel Verileri Koruma Kurulunun belirlediği idari ve teknik tedbirlere uygun olarak, tüm güvenlik önlemlerini almak, gizlilik esaslarına riayet etmek, herhangi bir veri ihlali durumunda bunu karşı tarafa belirtilen usul ve esaslara göre yasaya uygun olarak süresi içerisinde bildirmekle yükümlüdür. 

Alıcı taraf,  işbu sözleşmeyi elektronik ortamda kabul etmiş olmakla 6698 sayılı yasa kapsamındaki hakları kullanmak üzere şirket internet sitesi vasıtasıyla ilan edilen BAŞVURU FORMUNU’ nu okumuş sayılacak ve başvuru formunda belirtilen yasal haklarını kullanabilmesi için bu formu eksiksiz bir şekilde doldurmak suretiyle şirkete iletmesi gerekmektedir.  

MADDE 15- BİLDİRİMLER ve DELİL SÖZLEŞMESİ:

İşbu Sözleşme tahtında Taraflar arasında yapılacak her türlü yazışma, mevzuatta sayılan zorunlu haller dışında, e-mail aracılığıyla yapılacaktır.

Alıcı, işbu Sözleşmeden doğabilecek ihtilaflarda Satıcının resmi defter ve ticari kayıtlarıyla, kendi veritabanında, sunucularında tuttuğu elektronik bilgilerin ve bilgisayar kayıtlarının, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini, bu maddenin Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun 193. maddesi anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

MADDE 16 – UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜNDE YETKİLİ YARGI YERİ:

İş bu sözleşmeden kaynaklanabilecek ihtilaflarda, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri, belirtilen değer üstündeki uyuşmazlıklar için Tüketici Mahkemeleri; bulunamayan yerlerde Asliye Hukuk Mahkemeleri yetkilidir.

MADDE 17- YÜRÜRLÜK:

İşbu Sözleşme 17 (on yedi) maddeden ibaret olup, Taraflarca okunarak, işlem tarihinde, Alıcı tarafından elektronik ortamda onaylanmak suretiyle akdedilmiş ve yürürlüğe girmiştir. Sözleşmenin bir nüshası Alıcının üyelik hesabında mevcuttur ve talep edilmesi halinde ayrıca e-posta ile de gönderilebilecektir