DEĞİŞİM & İADE

Satın almış olduğunuz ürünü 14 gün içinde değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. Ürünün iadesinin veya değişiminin kabul olması için aşağıdaki koşulları karşılaması gerekmektedir:

  • ürünün kullanılmamış ve hasar görmemiş olması,
  • ürünün firmamıza toz torbası dahil tüm aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz gönderilmesi,
  • yasal bir zorunluluk olan faturasının ürünle birlikte gönderilmesi.

Bu koşulları karşılayan değişim ve iade taleplerini ürünün bize ulaşmasından sonra gerekli incelemeleri yaparak 5 iş günü içerisinde işleme alır ve sizi bilgilendiririz. İadeniz kabul edildiğinde ürünün ücretinin banka hesabınıza aktarılması ek olarak 3 ila 5 iş günü sürebilir.   

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması

Kargonuzu teslim aldığınızda siparişinizi kontrol edin, siparişinizin hasarlı veya eksik çıkması durumunda teslimi yapan kargo yetkilisine bir tutanak tutturun. Bu tutanak iade ve değişim sürecinin daha hızlı işlemesinde sizlere yardımcı olacaktır. Tutanak tutulmayan durumlarda firmamız gerekli incelemeyi yapacak, iade ve değişim kararını bu incelemeye göre alacaktır. 

Ürününüzün hatalı veya eksik teslimatını bize 2 iş günü içerisinde bildirmeniz gerekmektedir.

İADE VE DEĞİŞİM SÜRECİ

Değişim veya iade talebinizi siparişinizi teslim aldıktan 14 gün içerisinde  contact@tomologo-official.com adresinden bize yazarak iletebilirsiniz. İşleminizi gerçekleştirmek için bu süreç gereklidir.

Yurtiçi değişim ve iadeler

Ürününüzü eksiksiz bir şekilde (tüm aksesuarları, kutusu ve faturası dahil) anlaşmalı kargo firmamız olan MNG Kargo’ya ücretsiz olarak teslim edebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmasından farklı bir firma kullanmanız durumunda gönderim ücretinin size ait olduğunu ve Tomologo olarak alıcı ödemeli gönderimleri kabul etmediğimizi bildiririz.

Yurtdışı iadelerinde

Yurtdışı iade kargolarında size ücretsiz kargo imkanı sunamadığımız için üzgünüz. Kargo ücretinin bizim belirlediğimiz 35 Euro’luk sabit tutarın üzerinde olabileceğini lütfen göz önünde bulundurun. Daha iyi bir kargo fiyatı almak için bizim UPS anlaşmalı fiyatlarımızı kullanabilirsiniz.

Siparişinizin iade veya değişim işlemini, ürünün bize ulaşmasından sonra gerekli incelemeleri yaparak 5 iş günü içerisinde işleme alır ve sizi bilgilendiririz. İadeniz kabul edildiğinde ürünün ücretinin banka hesabınıza aktarılması ek olarak 3 ila 5 iş günü sürebilir.