KARGO & TESLİMAT

Çalıştığımız kargo firmaları

Tomologo olarak yurtiçi gönderimlerimizi MNG Kargo, yurtdışı gönderimlerimizi UPS ile yapıyoruz. 

Teslimat süresi

Siparişiniz 2 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese gönderilmek üzere kargoya verilir. Kargo teslimatınız bulunduğunuz bölgeye göre değişmekle beraber kargo firmasına teslim edildikten sonra yaklaşık 2 gün içinde teslim edilir.

Teslimat ücreti

Tomologo olarak yurtiçi siparişlerinizde kargo ücretini biz karşılamaktayız. Yurtdışı gönderimlerinde 35 Euro’luk sabit kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

Kargo takibi

Siparişiniz kargoya verildikten sonra e-posta yoluyla size kargo takip numarası gönderilecektir. Bu numarayla MNG Kargo sitesinden veya tomologo-official.com/hesabim sayfasından kargo takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması

Kargonuzu teslim aldığınızda siparişinizi kontrol edin, siparişinizin hasarlı veya eksik çıkması durumunda teslimi yapan kargo yetkilisine bir tutanak tutturun. Bu tutanak iade ve değişim sürecinin daha hızlı işlemesinde sizlere yardımcı olacaktır. Tutanak tutulmayan durumlarda firmamız gerekli incelemeyi yapacak, iade ve değişim kararını bu incelemeye göre alacaktır. 

Ürününüzün hatalı veya eksik teslimatını bize 2 iş günü içerisinde bildirmeniz gerekmektedir.

Gümrük vergisi uygulamaları

Her ülkenin gümrük işlemleri birbirinden farklı olduğundan fiyatlarımıza bu öngörülemeyen maliyeti ekleyemiyoruz. Bu sebeple uluslararası gönderilerde yaşadığınız ülke tarafından ek bir gümrük vergi talep edilebilir. Bu ek ödeme müşterinin sorumluluğundadır.